Академияда Жастар істері жөніндегі комитеттің жиналысы өтті

2022 жылдың 15 қыркүйегінде Академияның Жастар істері жөніндегі комитетінің биылғы бірінші отырысы бірінші курс студенттерінің қатысуымен өтті. Жиналысқа тәрбие жұмысы және әлеуметтік даму жөніндегі директор А. Алишева, педагог-ұйымдастырушы А. Каженова, сондай-ақ «Арт менеджмент» мамандығының студенттік активінің 3 курс студенттері Али Батхан, Айдана Сембекова қатысты. Жиналыста студенттердің белсенділігі, өткен оқу жылындағы ЖІК жұмысының қорытындылары, студенттердің республиканың, академияның волонтерлер қозғалысы мен қоғамдық қызметіне қатысуы туралы айтылды.

Жиналыс барысында ЖІК-тің 2022-2023 оқу жылына арналған жұмыс жоспары талқыланды. Бірінші курс студенттері өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, академия студенттерінің активіне кіріп, волонтерлер жобаларында жұмыс істеуге, студенттердің өзін-өзі басқаруын дамытуға қызығушылық танытты және жыл сайынғы дәстүрлі «Студенттер қатарына қабылдау» іс-шарасын өткізуге дайындық жоспарын жасады.