«Біз біргеміз!»: мектеп-колледждің бірінші курс студенттері командалық өзара іс-қимыл бойынша тренингтен өтті

Бағдар беру апталығы аясында хореография академиясының кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің 1 курс оқушылары үшін 9 және 12 қыркүйекте «Біз біргеміз!» тренингі өткізілді. Тренинг бірінші курс студенттерін біріктіру және олардың арасында тиімді командалық өзара іс-қимыл құру мақсатында академияның тәрбие жұмысы және әлеуметтік даму бөлімінің ұйымдастыруымен өтті.

Тренинг барысында студенттер екі ойынға қатысты. Олардың біріншісі – «Ерекше сәлемдесу» бірлескен жұмыс үшін жағымды эмоционалды көңіл-күйді қалыптастыруға бағытталған, ал «Мұнара саламыз» ойыны командадағы мәселелерді шешу және қарым-қатынас дағдыларын жақсартуға көмектеседі.

Жалпы, бұл тренинг студенттер арасында қолайлы психологиялық ахуалды қалыптастыру, командада жұмыс істеу қабілетін дамыту, митинг сияқты міндеттерге бағытталған.