Егеменді еліміздің 30 жылдығына және «Қаржыгер күні» мерекесіне орай 2021 жылдың 20 қараша айында өтетін студенттер мен жас ғалымдарға арналған халықаралық конференция

Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетінің Экономика және Бизнес Жоғары мектебі «Қаржы және есеп» қафедрасы мен «Транзитная экономика» журналы редақциясының ұйымдастыруымен студенттер мен жас ғалымдарға арналған халықаралық конференциясына қатысуға шақырады. Конференцияға қатысуға Қазақстан мен ТМД елдерінің студенттері мен жас ғалымдары шақырылады. Конференция тақырыбы – «Инновациялық өнімдерді қаржыландыру және оның есебі: теориясы, маңызы, қажеттілігі».
Конференцияның жүргізілу тілдері – қазақ, орыс, ағылшын тілдері.
Код доступа: c61FSp
Қатысушылардың баяндамалары секциялық мәжілісте 2021 жылдың 20 қарашасында сағат 11.00-де тыңдалатын болады. Конференция шеңберінде секция жұмыстары мына бағыттар бойынша ұйымдастырылады:
1. Инновациялық өнімдерді қаржыландыруды қамтамасыз ету
2. Жаңа қаржылық технологиялар: мәселелер, үрдістер, тәуекелдер
3. Сандық экономика және тұрақты даму: әлемдік үрдістер және қазақстандық тәжірибе
4. Қазақстан Республикасында бухгалтерлік есепті цифрлардырудың ерекшеліктері және оларды нормативті реттеу
5. Цифрландыру жағдайында бухгалтерлік мамандықты трансформациялаудағы тәуекелдік

информационное письмо 2021