«Менің болашағымның Қазақстаны» эссе байқауының қатысушылары мен жеңімпаздарын марапаттау

2022 жылғы 14 қазанда Республика күніне арналған «Менің болашағымның Қазақстаны» эссе байқауының I кезеңінің жеңімпаздары марапатталды.

Байқауға 13 оқушы қатысты. Жұмыстарды қарастырғаннан кейін конкурстық қазылар алқасы I, II, III орын үшін дипломдармен және бағалы сыйлықтармен марапаттауға ұсынды:
I орын дипломы Самат Зарина – «Арт-Менеджмент» білім беру бағдарламасының 1 курс студенті;
II орын дипломы Ильичев Артем – «Хореография» білім беру бағдарламасының 1 курс студенті;
III орын дипломы Сабиева Диана – «Хореография» білім беру бағдарламасының 1 курс студенті.

Сондай – ақ, конкурстық қазылар алқасы Махмутова Халидамның – 1 курс магистранты баяндамасының адалдығы үшін, ал Карас Екатерина – 1 курс студенті – эссе мазмұнының өзіндік ерекшелігін атап өтті.
Байқаудың қалған қатысушылары қатысқаны үшін алғыс хаттармен марапатталды.
Республикалық байқауда жеңімпазға сәттілік тілейміз!