Қазақ ұлттық хореография академиясында фортепианолық музыка кеші

2024 жылғы 16 мамырда Қазақ ұлттық хореография академиясында концертмейстерлік шеберлік және фортепиано бөлімінің есептік концерті өтті. Сахнада жеке шығармалар ғана емес, сонымен қатар оқушылардың жоғары дайындық деңгейін көрсететін фортепиано дуэттері де шырқалды.

Концерт барысында академия студенттері көрермендерге өздерінің музыкалық шеберліктері мен шеберліктерін көрсетті. Кеш бағдарламасында Николай Римский-Корсаков, Людвиг ван Бетховен, Альфонс Дюбок, Петр Чайковский, Эдвард Григ және т. б. сияқты ұлы классикалық композиторлардың шығармалары шырқалды. Cонымен қатар, студенттер отандық композиторлардың шығармаларын орындады; көрермендер Ұлы Абайдың “Көзімнің қарасы” және қазақ халық әні “Қара жорға” әнін тыңдады, бұл концерттік бағдарламаның әртүрлілігін атап өтті бағдарламалар.

Концерт музыка мен таланттың нағыз мерекесі болды, онда Академияның әрбір оқушысы өз қабілеттерін ашып, көрермендерді жоғары кәсібилігімен таң қалдырды.

Музыкалық өнердің дамуына қосқан үлесі үшін және үйлесімділік пен шабытқа толы ұмытылмас кеш жасағаны үшін барлық студенттерге, педагогтар мен ұйымдастырушыларға алғыс айтамыз. Қазақ ұлттық хореография академиясы жас музыканттардың өнер әлеміндегі үлкен жетістіктерге дайындай отырып, олардың таланттарын қолдауды және дамытуды жалғастыруда.