Қабылдау комиссияларының байланыстары

2021-2022 оқу жылында халықаралық конкурстар мен фестивальдарға қатысу

2021 жылғы 21-22 қыркүйек
Шымкент қаласында парабилер бойынша Қазақстан Республикасының VI спартакиадасы
Карев Рустам – Хореография факультетінің 4 курс студенті – екі бірінші орын
Цихлер Данил – Хореография факультетінің 1 курс студенті – 1 және 3 орындар

2021 жылғы 26 қыркүйек
Шымкент қаласында спорттық бал билерінен «Kaz Trophy 2021» турнирі
1. Омаров Ринат және Кенес Аида – Хореография факультетінің 2 және 1 курс студенттері – 2 орын
2. Карев Рустам және Науразбаева Жанна – Хореография факультетінің 4 курс студенттері – 1 орын

2021 жылғы 04 Қазан
International online contest «Online wave» (онлайн)
Айдарханқызы Инкар – Хореография факультетінің 2 курс студенті – 1 орын

2021 жылғы 16-17 қазан
Минск қаласында «Сapital Cup Minsk-2021» бал билерінен халықаралық турнир
Мусаифов Мадияр – Хореография факультетінің 4 курс студенті – 1 орын

2021 жылғы 11-18 қазан
Жастар Жалыны-2021 фестивалі, Нұрсұлтан қаласы
1. Айдарханқызы Іңкәр – Хореография факультетінің 2 курс студенті – «Халық биі» номинациясында 2 орын
2. Ғұмар Сұлтанбек – Хореография факультетінің 3 курс студенті – «Медиа» номинациясында 1 орын
3. Атабаева Ғалия, Сембекова Айдана, Батхан Али, Сұлтанбай Арман, Дана Нұрланқызы – «Арт-менеджмент» мамандығының студенттері, Арман Серікбай – «Балетмейстер өнері» мамандығының 3 курс студенті, Арман Бухарбаев – «Өнертану» мамандығының магистранты – «Театр» номинациясында 1 орын

2021 жылғы 23-24 қазан
“Reverans 2021” би спортынан Қазақстан Республикасының Кубогы, Көкшетау қаласы
1. Карев Рустам – Хореография факультетінің 4 курс студенті – 2 орын
2. Науразбаева Жанна- Хореография факультетінің 4 курс студенті – 2 орын

2021 жылғы 28-30 қазан
Қазан қаласындағы Бүкілресейлік өнер олимпиадасының финалы
Смағұлова Аққанат – Хореография факультетінің 2 курс студенті – «Халық биі» номинациясында Бас жүлде

2021 жылғы 16-19 желтоқсан
Red sea dance festival, Хургада қ., Египет
Карев Рустам және Науразбаева Жанна – хореография факультетінің 4 курс студенттері – 3 орын

2022 жылғы 10 қаңтар
American edition international contest (онлайн)
Айдарханқызы Іңкәр – Хореография факультетінің 2 курс студенті – «Хореография» номинациясы бойынша 1 орын

2022 жылғы 13 ақпан
Спорттық бал билерінен «Amore Vita Cup 2022» халықаралық турнирі, Нұр-Сұлтан қаласы
Омаров Ринат және Кенес Аида – Хореография факультетінің 2 және 1 курс студенттері – 1 орын

2022 жылғы 19-20 ақпан
II International competition-festival of performing arts and artistic creativity «Aurora»
(онлайн, Стокгольм қ.)
Айдарханкызы Инкар – Хореография факультетінің 2 курс студенті – Бас жүлде

2022 жылғы 13 наурыз
Спорттық бал билерінен «Taraz Open 2022» республикалық турнирі, Тараз қаласы
Карев Рустам – хореография факультетінің 4 курс студенті – 1 орын

2022 жылғы 17-18 наурыз
М. Тілеубаевтың 75 жылдығына арналған IV жас хореографтардың конкурсы,
Нұр-Сұлтан қ.
1. Аманбаев Мади – Хореография факультетінің 3 курс студенті – «Спорттық бал биінің педагогикасы» ББ) – 1 орын (дуэт)
2. Серікбай Арман – хореография факультетінің 3 курс студенті («Балетмейстер өнері» ББ)– 1 орын (соло)
3. Болатхан Мұхтархан – хореография факультетінің 2 курс студенті («Балетмейстер өнері» ББ) – 2 орын (соло)
4. Сегізбаева Шамшырақ – хореография факультетінің 1 курс студенті («Балетмейстер өнері» ББ) – 3 орын (соло)

2022 жылғы 02 сәуір, Нұр-Сұлтан қаласы
«IN WHITE CUP» халықаралық ашық фестивалі
1. Карев Рустам – Хореография факультетінің 4 курс студенті – 1 орын
2. Кенес Аида – Хореография факультетінің 1 курс студенті – 2 орын
3. Омаров Ринат – Хореография факультетінің студенті-2 орын

2022 жылғы 02-03 сәуір
Парабилер бойынша ҚР чемпионаты, Қарағанды қ.
Цихлер Данил – Хореография факультетінің 1 курс студенті – 1 және 2 орын

2022 жылғы 03 сәуір, Қазан қаласы
Н.Д. Юлтыева атындағы «Дорогою мечты» VII халықаралық хореографиялық өнер байқау-фестивалі, Қазан қ
1. Серікбай Арман – Хореография факультетінің 3 курс студенті («Балетмейстер өнері» ББ) – 1 дәрежелі Лауреат
2. Воинкова Анастасия – хореография факультетінің 3 курс студенті («Балетмейстер өнері» ББ) – 2 дәрежелі Лауреат

2022 жылғы 17 сәуір, Алматы қаласы
Спорттық би бойынша «Kazakhstan Open» халықаралық турнирі
1. Кенес Аида – Хореография факультетінің 1 курс студенті – 2 орын
2. Омаров Ринат – Хореография факультетінің 2 курс студенті – 2 орын

2022 жылғы 17 сәуір, Қарағанды қаласы
«Qaragandy Open Cup» республикалық бал биі турнирі
1. Науразбаева Жанна – Хореография факультетінің 4 курс студенті – алғашқы екі 1 орын
2. Мусаифов Мадияр – Хореография факультетінің 4 курс студенті – алғашқы екі 1 орын

2022 жылғы 20-22 мамыр, Нұр-Сұлтан қаласы
World Dance Festival «Silk way»
Науразбаева Жанна, Мусаифов Мадияр – Хореография факультетінің 4 курс студенттері – 2, 3 орын

2022 жылғы 17-19 маусым, Нұр-Сұлтан қаласы
Kazakhstan Dance Festival би өнерінің дүниежүзілік фестивалі
Науразбаева Жанна, Мусаифов Мадияр-хореография факультетінің 4 курс студенттері – 2 орын

6-8 шілде 2022 жыл, Загреб қ.
Slovenska 2022 Халықаралық балет конкурсы, Загреб қ.
1. Лебен Торғын – кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің 5/8 сынып оқушысы – алтын медаль
2. Жанәбiл Әдемі – кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің 5/8 сынып оқушысы – күміс медаль
3. Митрофанова Дарья – кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің 5/8 сынып оқушысы – қола медаль

Яндекс.Метрика