Қазақ ұлттық хореография академиясында Шыңжаң өнер институтының өкілдерімен кездесу өтті. Бұл маңызды іс-шара Қазақстан мен Қытай арасындағы мәдени байланыстарды нығайту үшін маңызды болды.

Шыңжаң өнер институтының өкілдері академияға оның қызметімен, инфрақұрылымымен және бірегей бағдарламаларымен танысу мақсатында барды. Сапар аясында қонақтар Академияның ең маңызды жерлеріне экскурсия өткізді, онда олар ЖОО құрылымымен таныса алды.

Экскурсиядан кейін Академия өкілдерімен әңгімелесу өтті, оның барысында екі тарап ынтымақтастықтың ықтимал бағыттары мен нысандарын талқылады.

Бұл іс-шара өнер мен мәдениеттің өзара түсіністік пен ынтымақтастықты нығайта отырып, әртүрлі мәдениеттер мен халықтар арасында көпір бола алатындығының тағы бір мысалы болды.