Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері Калифорниядағы Bayer Вallet Academy гала-концертінде өнер көрсетеді

10 және 11 тамызда АҚШ-та, Калифорния штатында, Mаунтин-Вью орындаушылық өнер орталығының сахнасында Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері қатысатын Summer Gala өтеді. Bayer Ballet Academy жазғы қарқынды бағдарламасының қатысушыларымен бірге олар көрермендерге «Пахита» және «Баядерка» сияқты классиктерді орындауда өз шеберліктерін ұсынады.

1 шілдеден 11 тамызға дейін созылатын Bayer Ballet Academy жазғы қарқынды балет әртістеріне өз техникасы мен әртістігін шыңдауға, сондай-ақ жаңа деңгейге шығу перспективаларын ашуға бірегей мүмкіндік береді. Осы бағдарлама аясында Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің оқытушысы және Bayer Ballet Academy шақырылған оқытушы Антон Михайлович Луковкиннің жетекшілігімен өз дағдыларын жетілдіру және алдағы қойылымдарға дайындық бойынша жұмыс жасады.

Summer Gala гала-концерті оқу мен шығармашылық жұмыстың осы маңызды кезеңінің шарықтау шегі болады. Талантты студенттерімізге Mаунтин-Вью өнер орталығының сахнасында сәттілік пен тамаша өнер көрсетулерін тілейміз!