Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері Калифорниядағы Summer Gala да тамаша өнер көрсетті

10 және 11 тамызда Калифорния штатындағы Маунтин-Вью орындаушылық өнер орталығында Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері тамаша өнер көрсеткен Summer Gala концерті өтті. Bayer Ballet Academy жазғы курс қатысушыларымен бірге олар көрермендер алдында “Пахита” және “Баядерка” классикалық туындыларын орындауда өз шеберліктерін көрсетті.

1 шілдеден 11 тамызға дейін өткен Bayer Ballet Academy жазғы курсы балет әртістеріне өздерінің техникасы мен әртістерін жетілдіруге бірегей мүмкіндік берді, сондай-ақ олардың одан әрі өсуіне жаңа перспективалар ашты. Бағдарлама аясында Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің оқытушысы және Bayer Ballet Academy шақырылған оқытушысы Антон Михайлович Луковкиннің жетекшілігімен өз дағдыларын жетілдіру және сөз сөйлеуге дайындық бойынша көп жұмыс жасады, нәтижесінде жазғы курстың соңғы кезеңі және олардың шығармашылық жұмысының жарқын финалы Summer Gala-ға қатысты.