Хореография факультеті деканының орынбасары Евгений Сергеевич Моисеев «Ассамблея жастары» Республикалық қоғамдық бірлестігі төралқасының мүшесі болды.

2024 жылғы 19 маусымда хореография факультеті деканының орынбасары Е. С. Мұсеев «Ассамблея жастары»  жастар ұйымы төралқасының құрамына кірді.

Рәсімнен кейін бірден Қазақстан Республикасы Президентінің ішкі саясат және коммуникациялар мәселелері жөніндегі көмекшісі Руслан Сұлтанұлы Желдібайдың қатысуымен кездесу өтті. Кездесудің негізгі мақсаты ҚХА-ның XXXII сессиясында Мемлекет басшысы берген маңызды тапсырмаларды іске асыру бойынша идеялар мен тәсілдерді талқылау болды.

65 адамнан тұратын «Ассамблея жастары» ұйымының төралқасы Қоғамдық келісім мен Қазақстан халқының жалпыұлттық бірлігі негізінде жастарды дамыту мен шоғырландырудың негізгі форумы болып табылады. «Ассамблея жастары» басты міндеті Жастар бастамаларын қолдау және Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметі шеңберінде қазақстандық жастардың әлеуметтік белсенділігін дамыту болып табылады.

Қазақ ұлттық хореография академиясы Евгений Сергеевичті «Ассамблея жастары» төралқасына кіруімен құттықтайды және алға қойылған міндеттерді орындауда және жаңа биіктерге жетуде табыс тілейді!