«Өміріңді жандандыр …» атты тренинг өткізілді

Әр адамның саусақ ізі сияқты бірегей арманы болады. Біз өзімізге өмір сүре алатын өмірімізді елестетеміз. Өзіміздің кім болғымыз келетінін және қайда болғымыз келетінін көреміз. Алайда, егер арманды жүзеге асыру үшін ештеңе жасалмаса, ол жүзеге аспай қалады.

2021 жылы ақпанда Қазақ ұлттық хореография академиясында «Арт-терапия» форматында студенттерге арналған «Өміріңді жандандыр …» тақырыбында топтық сабақтар сериясы өтті.

Сабақтың мақсаты: студенттерді жаңа жетістіктерге шабыттандыру, оларға тілектерінің материалдық әлемдегі бейнесін көруге үйрету, өз армандарын жүзеге асыруға мүмкіндік беретін жағдайға шомдыру.

Тренинг барысында қатысушыларға армандарды жүзеге асырудың алгоритмдерінің схемасы, өмірлік мақсаттарды қою ұсынылды. Бұл схема қойылған мақсаттарға жету барысында қандай қателіктер жіберуге болатындығын және армандарды жүзеге асыру үшін мүмкіндіктер қалай құруға болатындығын көруге мүмкіндік береді. Соңында кері байланыс ретінде сабақтарға қатысушылармен сұхбаттар өткізілді.