Академия профессоры Әзірбайжанда бірқатар шеберлік сабақтарын өткізеді

Қазақ ұлттық хореография академиясының оқытушысы Алила Алишева Әзірбайжанға Баку хореография академиясында бірқатар шеберлік сабақтарын өткізу үшін келді. А. Алишева Әзірбайжан тарапының шақыруымен 1-10 маусым аралығында Әзірбайжанда болады.

А.Алишева колледж студенттері, бакалавриат студенттері және Баку академиясының оқытушылары үшін шеберлік сабақтарын өткізеді, сондай-ақ Әзірбайжанның халық әртісі Юсиф Гасымов пен Әзірбайжанның еңбек сіңірген әртісі Сабина Гасымованың әзірбайжан би шеберлік сабағына қатысады.

Сонымен қатар, Алила Алишева Баку хореография академиясы колледжінің «Хореография өнері» мамандығы бойынша бітіру емтихандарында қорытынды мемлекеттік аттестаттау комиссиясының төрағасы қызметін атқарады.