Академия студенттері Музыкалық клуб құрды

Хореография академиясында білім алушыларға арналған KNAC English Music Club музыкалық клубы құрылды. Клуб дарынды студенттерді, сондай-ақ музыка әуесқойларын бірлескен шығармашылық және қоғамдық белсенділік үшін біріктіруге арналған. Клубты құруға 1 курс студенттері София Темірханова мен Денис Кобликов бастамашылық жасады.

23 қарашада Science Café-де клубтың тұсаукесері өтті, оның барысында академия студенттері мен оқытушыларына оның құрылу идеясы, функциялары мен жоспарлары, сондай-ақ клубқа қосылу туралы ақпарат айтылды. Шығармашылық қойылымдармен қатар, клуб ағылшын тілінде түпнұсқа сабақтарын өткізуді – шетел әндерінің мәтіндерін талдау арқылы, сондай-ақ музыканың әртүрлі бағыттары бойынша шеберлік сабақтарын ұйымдастырып, өткізуді жоспарлап отыр.

Таныстырылым соңында студенттер өздерін толғандырған сұрақтарын қойып, клубқа қатысуға тілектерін білдірді.

KNAC музыка клубы (KNAC English Music Club) – ән айтуды, музыкалық аспаптарда ойнауды, топ құруды және т.б. ұнататын пікірлестерді кездестіруге болатын орын! Әрбір кездесуде студенттер шығармашылық салада қандай нәтижеге қол жеткізгісі келетінін анықтай алады. Мысалы, жаңа аспапты үйреніңіз, жаңа вокалдық техниканы меңгеріңіз, концертке музыкалық нөмір дайындаңыз немесе қызықты әндердің каверлерін жазыңыз. Сонымен қатар, музыкалық клуб шетелдік әндерді талдау арқылы ағылшын тілін үйренуге мүмкіндік береді.

Клубқа қосылу үшін сілтемедегі форманы толтыруға болады.

Клубтың Telegram каналына сілтеме – https://t.me/+E2LyJOpYYttjMWYy.