Қазан мемлекеттік мәдениет университетінің қатысуымен Қазақ ұлттық хореография академиясында мастер-класс

2024 жылдың 29 сәуірінде ZOOM форматындағы Қазақ ұлттық хореография академиясының қабырғасында Құрметті серіктес – Қазан мемлекеттік мәдениет университетімен бірлесе отырып шеберлік сыныбы өтті. Оқу орындарының студенттері мен оқытушылары хореография саласында қызықты білім алмасуға бірікті.

Мастер-класс бағдарламасы Р.В. Кензикеев пен Е. С. Моисеевтің жетекшілігімен спорттық бал билеріне қызықты сүңгуді, сондай-ақ серіктес университет тарапынан г. г. Крылов өткізген шеберлік сабағының арқасында татар биімен танысудың бірегей мүмкіндігін қамтыды.

Бұл оқиға студенттердің көкжиегін кеңейтіп қана қоймай, жоғары оқу орындары арасындағы мәдени байланыстарды нығайтты.