Көрнекті қазақ ғалымымен және зерттеушісімен кездесу

2024 жылдың 29 сәуірінде Қазақ ұлттық хореография академиясының студенттері мен оқытушылары белгілі қазақ этномузыкологы, фольклортанушы, көшпендітанушы және өнертану докторы Әсия Ибадуллақызы Мұхамбетованы қарсы алуға өте қуанышты болды.

Әсия Ибадуллақызы Ленинград шығыстану мектебінің өкілі және 100-ден астам ғылыми және публицистикалық мақалалардың, сондай-ақ “қазақ дәстүрлі музыкасы және ХХ ғасыр” іргелі еңбегінің авторы кездесуге қатысушылармен өзінің бірегей білімі мен тәжірибесімен бөлісті.

Магистратураның бірінші курс студенттері мен оқытушылары пікір алмасуға белсенді қатысты, бұл бай және қызықты қарым-қатынасқа ықпал етті.

Қазақ ұлттық хореография академиясы Әсия Ибадуллақызы Мұхамбетоваға Қазақстанның мәдени мұрасын түсінуге және сақтауға қосқан құнды үлесі үшін терең алғысын білдіреді.