Ғылым апталығы аясында «Жаппай көші-қон және оның салдары» пікірталасы өтті

14 сәуірде хореография Академиясында «Жаппай көші-қон және оның салдары» тақырыбында пікірталас өтті. Зияткерлік ойынға өнер факультетінің бірінші курс студенттерінің «Зиялы қазақ» командасы және хореография факультетінің студенттерінің «Эверест» командасы қатысты.

Қатысушылардың әрқайсысы өз тақырыбында өз ойын айтып, сонымен қатар қарсыластар тақырыптарымен өзара байланысты анықтады. Пікірсайысшылар пікірталасқа дайындығын, пікірталастың жоғары мәдениетін және өздерінің азаматтық ұстанымын көрсете алды. Қызу пікірталас Академия студенттері, қызметкерлері мен оқытушылары арасында жанкүйерлердің қызығушылығын тудырды.

Қазылар алқасының пікірінше, таңдау қиынға соқты. Ұзақ пікірталастан кейін «Эверест» командасының жеңіске жеткені жарияланды, команда жаппай көші-қон адамзаттың дамуына оң әсерін жоққа шығарады.

Екі команданың қатысушыларына дипломдар мен сыйлықтар табыс етілді. Төрешілер алқасы «Үздік спикер» номинациясында «Спорттық бал биі педагогикасы» білім беру бағдарламасының 1 курс студенті, «Эверест» командасының капитаны Диас Исаевты пікірталас жүргізе алғаны және өз ұстанымын сенімді қорғағаны үшін атап өтті.

Төрешілер алқасы атап өткендей, екі команда да бұл тапсырманы «өте жақсы» орындады және әр қатысушы келіссөздер мен командамен жұмыс істеуде жақсы тәжірибе жинады.

Командаларға қызықты ойын үшін алғыс айтамыз және олардың қатысуымен келесі пікірталастарды қызығушылықпен күтеміз!