Академия психологтары мазасыздықты төмендетуге арналған топтық сабақтар жүргізді

15 қарашада Хореография академиясында кәсіптік білім беру мектеп-колледжінің 1 – 3 курс студенттерімен мазасыздану жағдайын төмендетуге бағытталған топтық сабақтар топтамасы басталды.

Бұл сабақтардың мақсаты бірқатар міндеттерді шешу болып табылады: студенттерге өзін-өзі бақылау дағдыларын меңгеруге көмектесу, студент үшін алаңдаушылық жағдайларының маңыздылығын төмендету, ішкі тыныштық пен бар проблемаға барабар қатынасқа қол жеткізу, сонымен қатар эмоционалдық сала, бұлшықет релаксациясы және эмоционалды стресті жеңілдету.

Топтық сабақтарда студенттер стрестік жағдайдан шығуға көмектесетін «Қоқыс жәшігі» жаттығуын орындады, мазасыздықты жеңілдету және демалу үшін медитация жасады, сонымен қатар өзін-өзі бақылаудың жаңа дағдыларымен таныстыратын «Көңілді айдаһар Памси» ертегісін тыңдады. Сабақтардың соңында студенттерге стреске қарсы қысқаша жадынамалар берілді.