Халықаралық кітап сыйлау күні

2021 жылдың 15 ақпанында Хореография академиясының кітапханасында «Халықаралық кітап сыйлау күні» мерекесі өтті. Бұл мереке әлемдегі ең жас мерекелердің бірі болып табылады. Мереке идеясы американдық Эмми Бродмурдан ұлы: «Адамдар бір-біріне кітап сыйлайтын күн неге жоқ?» – деп сұрағаннан кейін пайда болды. Енді бұл бастаманы бүкіл әлем қолдайды!

Бұл күні Академияның бірінші және екінші сынып оқушылары бір-біріне кітаптар сыйлады. Күн өте қызықты өтті. Педагогтар, әдеттегідей, осы маңызды іс-шараға белсенді қатысты. Мектеп-колледж оқушыларының қатысуымен флеш-моб ұйымдастырылды. Осы акцияға өз үлестерін қосқан: Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген әртісі, өнертану кандидаты, профессор Саитова Гульнара Юсуповнаға, “Хореография” факультетінің деканы Тургинбаева Айтолқын Несіпбековнаға, “Хореография” деканының орынбасары Кабдусова Дина Ериковнаға, “Режиссура” факультетінің 2-курс студенті Серікбай Арманға, бірінші және екінші сыныптардың сынып жетекшілері Байбосынова Райгуль Ескалиевнаға, Тулюбаева Мадина Сериковнаға, Бакирова Майра Бабакумаровна мен Кимпеисова Ләззат Бекенқызына, сондай-ақ бастауыш сынып оқушыларының ата-аналарына үлкен алғысымызды білдіреміз! Мереке өте қызықты өтті! Балалар өздерінің сүйікті кітапханаларының іс-шараларына қатысуға ниет білдіріп, керемет көңіл-күймен үйлеріне қайтты.