Отан қорғаушылар күні

Ғасырлар бойы қазақ даласының жауынгерлері ерлігімен, ерлігімен, табандылығымен және батылдығымен ерекшеленді, бұл Отанға деген шексіз сүйіспеншіліктің белгісі. Біз ғасырлар бойы бостандық пен тәуелсіздік рухын асқақтатқан ата-бабаларымыздың ерліктерін ерекше мақтанышпен еске аламыз.

Қазақстандық күнтізбеде 7 мамыр – Отан қорғаушылар күні. Бұл күні Қазақ ұлттық хореография академиясының Instagram-парақшасында өнер факультетінің мерекелік онлайн-іс-шарасы өтті.

Академия ұжымындағы және білім алушылар қатарындағы ер азаматтар атына ғылыми жұмыс және стратегиялық даму жөніндегі директор Толысбаева Жанна Жеңісқызы, өнер факультетінің деканы Досжан Райхан Қазыбекқызы, хореография факультетінің деканы Тургинбаева Айтолқын Несіпбекқызы құттықтау сөз сөйлеп, зор денсаулық, отбасылық бақыт және кәсіби табыс тіледі. Шағын концерттік бағдарлама мерекелік көңіл-күйге бөледі, онда патриоттық әндер, өлеңдер, лирикалық музыкалық композициялар орындалды.

Қазақ ұлттық хореография академиясы барлық ер азаматтарды мерекемен құттықтайды, мықты денсаулық, қажымас қайрат, кәсіби жетістіктер тілейді!