Қазақ ұлттық хореография академиясы студенттерінің халықаралық байқаулар мен фестивальдардағы жетістіктері

Алматы қаласындағы Темірбек Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясында “Өнер-2024″креативті индустриясында халықаралық шығармашылық жобалар мен стартаптар байқауы өтті

Осы қызықты конкурсқа қатысушылардың қатарында арт-менеджмент бағыты бойынша екінші курста оқитын Академиямыздың студенті Лаззат Амангазы болды. Ол 40 қатысушының, соның ішінде әртүрлі елдердің магистранттарының арасында лайықты екінші орынға ие болды. Бұл жетістік біздің студенттердің жоғары дайындық деңгейін және олардың бәсекеге қабілетті ортада өркендеу қабілетін көрсетеді.

Бірақ бұл бәрі емес! Біздің хореография факультетінің студенттері қазандағы Халықаралық байқау-фестивальде өз шеберліктері мен таланттарын көрсетті. Эстрадалық би, street dance, “Тәжік биі” халық-сахналық биі, Заманауи би және “Аққу” Қазақ биі сияқты номинацияларда біздің студенттер керемет өнер көрсетіп, лайықты жүлделі орындарға ие болды. Әубәкірова, Сабиева Диана және Серікқазина Ақбаянды тамаша жетістіктерімен құттықтаймыз!

Қазақ ұлттық хореография академиясының барлық студенттерін керемет жетістіктерімен құттықтаймыз! Сіздің еңбегіңіз, талантыңыз және өнерге деген құштарлығыңыз бәріміз үшін шабыт.