Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті, Тарих және шетел тілдері институты, Практикалық шетел тілі кафедрасының ұйымдастыруымен 2021 жылдың 30-сәуірінде «Тәуелсіздік және тілдер:Тілдік емес мамандықтарда шетел тілдерін оқытудың өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік онлайн конференция өткізеді.

Конференцияның мақсаты: шетел тілі мәселелерінің ғылыми-теориялық, педагогикалық негіздерін нығайту, тілдік білім берудің үздік тәжірибелерімен бөлісу,тәуелсіздік алғаннан бері пайда болған, тілді меңгеруге арналған озық инновациялық технологияларды қолдану.

Конференцияның негізгі бағыттары:

• Секция. Жоғары білікті мамандарды сапалы даярлау ісін жүзеге асыру;
  • Секция. Білім беру үрдісінде жаңа ақпараттық технологияларды қолдану мәселесі;
  • Секция. Филология және мәдениетаралық коммуникацияның өзекті мәселелері;
  • Секция. Тілдерді оқытудың әдіс-тәсілдері

Конференцияны жүргізу формасы: келіп қатысу және сырттай қатысу

Ақпараттық хат