Академия оқытушысы Польшада бірқатар шеберлік сабақтарын өткізді

2023 жылдың 28 маусымы мен 4 шілдесі аралығында концерттік қызмет және сахналық практика бөлімінің басшысы Гүлнар Алиева Фредерик Шопен атындағы музыкалық университеттің хореография факультетінің студенттеріне арналған шеберлік сабақтарын өткізді.

“Классикалық би техникасы” және “Орындау және интерпретация мәселелері” тақырыптарындағы шеберлік сабақтар сәтті өті және барлық қатысушылар үшін өте пайдалы болды. Олар тәжірибелі ұстаздың жетекшілігімен классикалық бидің техникасын үйренумен қатар, сұрақтарына жауап алды.

Концерттік қызмет және сахналық практика бөлімінің басшысы Гүлнар Алиеваның өтікізген шеберлік сағаттары студенттер мен мұғалімдеріне ұнағаны соншалық, келер оқу жылына да шақырту алды.