Фридерик Шопен атындағы музыка университетінің сыйы

Құрметті концертмейстер, музыка сүйер қауым!

Хореография академиясының кітапханасы Фридерик Шопен атындағы музыка университетінен (Польшадан) сыйлық ретінде өнер туралы басылымдармен толыққанын қуана хабарлаймыз.

1. Piotr Paleczny: Doktor Honoris Causa Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (Петр Палечный – Фридерик Шопен музыка университетінің құрметті докторы.). – Warszawa, 2022.-223 p.
  2. Jozef Elsner. Msza F-dur op.41. Mass in F major. op.41(Юзеф Эльснер. Месса фа мажор op.41. Месса фа мажор. op.41).- Warszawa: Universitet Muzyczny Fryderyka Chopina.- (2 СD-ROM), 2013
  3. ARS POETICA/ Zuzanna Budzynska: Skrzypce violin; Szymon Ogryzek. Fortepiano piano. (ARS POETICA/ Зузанна Будзинская: скрипка; Саймон Огрызек: фортепиано).- Warszawa: Universitet Muzyczny Fryderyka Chopina, 2017.
  4. Adam Gozdziewski.Zuzanna Pietrzak. CHOPIN (Адам Годзиевский, Зузанна Петшак. ШОПЕН). -Warszawa: Sarton Records, 2018.

Жаңа басылымдармен кітапхананың оқу залында таныса аласыздар!