«Экология және өнер» тақырыбындағы Science cafe

Өткен жұмада, 22 қыркүйекте жаңа оқу жылында «Экология және өнер» тақырыбында Science cafe форматындағы алғашқы кездесу өтті. Іс-шарада қоршаған ортаны қорғаудағы адам қызметінің маңыздылығы, өнердің адамдардың ойлауына әсер ету және өзгерту қабілеті туралы маңызды мәселе көтерілді.

Ауа-райы қолайлы болды, сондықтан кездесу орны ретінде Академия жанындағы  Ботаникалық бақ таңдап алынды. Студенттер жалпы шеңберге жиналып, мәселені талқылады, эко-өнердің белгілі жұмыстарын талдап, ойын-практикум өткізді: болашақ арт-менеджерлер мен өнер қайраткерлері импровизацияланған құралдардың көмегімен қала кеңістігін ластайтын материалдардан қолөнер жасады – бір реттік пакеттер, пластикалық көзілдіріктер және т.б. Студенттер берілген тапсырманы өте жақсы орындады. Ең бастысы, экологиялық тақырыптағы жоба туралы ой түйді!